close
Menu

SOYVERDİ TRAKTÖR

SOYVERDİ TRAKTÖR
SOYVERDİ TRAKTÖR

Ege Üniversitesi İşletme Fakültesi 1979 mezunu olan MUSTAFA SOYVERDİ aynı yıl SOYVERDİ TRAKTÖR ismiyle Ankara Caddesi Adapazarı adresinde 2. el traktör alım satımı işiyle ticaret hayatına başlamıştır.
Çiftçi gereksinimlerini, müşteri memnuniyeti ve güveni ilke edinen şirketimiz; o yıllarda traktöre olan talebin fazla olması hasebiyle ekonomik anlamda güçlenmeye başlamıştır. Takipçiliğimiz, müşteri isteklerini yerine getirişimiz, güvenilirliğimiz bizi Sakarya’da tanınır ve aranır hale getirmiştir.
SOYVERDİ TRAKTÖR 2004 yılında, dünya tarım endüstrisi devi John Deere ile Doğu Marmara Yetkili Bayisi olarak; yatırım mülkü olarak aldığı Erenler Adapazarı’ndaki showroomunda çalışmaya başlamıştır.
2007 yılında siz değerli John Deere müşterilerinin gereksinimlerini karşılamak, traktör ile birlikte bölgenin ihtiyacı olan tarım ekipmanlarını siz müşterilerimizin hizmetine sunmak için kuvvetli bir yatırım  olan Zirai Aletler Sanayi Sitesi Adapazarı’ndaki adresindeki 2200 metrekarelik yeni yerimizi hizmete açtık.
SOYVERDİ TRAKTÖR olarak 2010 yılında John Deere müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için 2200 metrekarelik yerimize 550 metrekare kapalı alanı 3S hizmeti verebilmek için (satış, servis, yedek parça) modern bir şekilde inşa edip hizmete açtık.
John Deere ayrıcalığı olan 3S hizmet: satış, servis yedek parçanın aynı çatı altında olması müşterilerimizin işlerini oldukça kolaylaştırmaktadır.
Gelişmiş servis personelimiz, satış ağımız ve yedek parça gamımızla; Doğu Marmara John Deere müşterilerinin isteklerini karşılamak üzere hizmetimizi sürdürmekteyiz.
SOYVERDİ TRAKTÖR olarak; müşterilerimizin, tüm John Deere yeni ürünler, 2. el her marka traktör ve bölgede kullanılan tarım ekipmanlarını karşılama hususunda yanlarında olduğumuzu belirtiriz.
Traktör ve tarım ekipmanı edinmek istediğinizde JOHN DEERE Soyverdi Traktör sizinle.
Zirai Aletler San. Sit. Sanayi Cad. no:40
Adapazarı / SAKARYA